loading
header-background
güzel bahçe materials

Hakkımızda

güzel bahçe materials
our-mary-background

Hakkımızda

İstanbul düğün davet sektörünün en önemli isimlerinden Cengiz Başpehlivan'ın 33 yıllık sektör tecrübesi ile birlikte 2016 yılında Büyükçekmece'de hizmetine başlayan Güzelbahçe Davet Organizasyon 750 kişilik kır bahçesi, 650 kişilik balo salonu ile başta yemekli düğün organizasyonları olmak üzere nişan,kına,sünnet,mezuniyet baloları,after party,aile yemekleri,toplu iftar yemekleri,kahvaltı organizasyonları,şirket etkinlikleri, firma toplantıları,reklam/cast çekimleri gibi birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır.

Güzelbahçe Davet olarak "Dört Mevsim Kır Düğünü" temasını benimsemekteyiz.En büyük farkımız olumsuz hava koşullarına karşı açılır kapanır teleskopik sistemimiz sayesinde etkinliklerimizi sorunsuz bir şekilde devam ettirebilmemizdir.Bu özelliğimiz sayesinde çiftlerimizin "Yağmur yağarsa düğünde biz ne yaparız? " veya "Çok rüzgar eser ise  misafirlerimiz ile birlikte düğünümüzün tadını çıkaramaz mıyız? " gibi sorularını ortadan kaldırmış bulunmaktayız.İlgili konu ile alakalı galerimizden videolarımızı seyredebilirsiniz.

Güzelbahçe Davet olarak yeşilin,doğanın içinde hayallerinizdeki düğünü istekleriniz doğrultusunda birden fazla konsept ve seçenek ile sizlere sunmaktayız. Kalitemizden ödün vermeden kendimize has özgü çalışma stilimiz ile sizin isteklerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğimizi düşünüyoruz. Daha detaylı bilgi ve sunumlarımız için en kısa sürede görüşmek dileğiyle sizlere sağlıklı günler diliyoruz.

Güzelbahçe Davet ve Organizasyon

Rezervasyon Arkaplan Görseli
Rezervasyon Dekorasyon

Güzel Bahçe Davet

Lütfen organizasyon için formu doldurun.
Haber bültenimize abone olmayı unutmayın!